Aktualności

Święto pieczonego ziemniaka 3 października 2011 roku

Drukuj
PDF

Tegoroczne święto pieczonego ziemniaka, zwane też pożegnaniem lata lub powitaniem jesieni, zorganizowaliśmy w piękny, słoneczny dzień w gospodarstwie agroturystycznym "U Gabi" w Rytwianach. Każdy mógł wziąć udział w konkurencjach "z ziemniakiem w tle", skorzystać z hipoterapii lub przez chwilę poleniuchować i cieszyć się wspaniałą jesienną atmosferą.Dzień Chłopaka 30 września 2011 roku

Drukuj
PDF

Uczniowie oraz panowie pracujący w OREW, z okazji swojego wyjątkowego święta, obejrzeli występ p.n. "Dzień mężczyzny" w wykonaniu żeńskiego kabaretu.
Wręczono im upominki i zaproszono na pyszny, słodki poczęstunek.
Ten dzień był bardzo uroczysty.Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Drukuj
PDF

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbyło się 14 września. Z tej okazji uczestniczyliśmy w pikniku zorganizowanym na terenie Hotelu Cztery Wiatry w Korytnicy.
Naszym wychowankom, nauczycielom, terapeutom, opiekunom oraz pani Dyrektor i pracownikom OREW życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku szkolnym.Szkolenia

Drukuj
PDF

 

            Z dniem 1 września 2011 r. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Staszowie rozpocznie realizację zadania publicznego pod nazwą: „Cykl szkoleń dla kadry pracującej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną”. 
Zadanie realizowane będzie przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Świętokrzyskiego w 2011 r.
           Celem zadania jest podniesienie jakości oddziaływań rewalidacyjnych profesjonalistów pracujących z osobami z niepełnosprawnością intelektualna. Doskonalenie kompetencji w zakresie metod efektywnej komunikacji interpersonalnej oraz budowanie indywidualnych strategii działania zmierzających do radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym.

Harmonogram szkoleń:
17 – 18 września 2011 r.               Szkolenie p.n. „Trening widzenia”
21 – 23 października 2011 r.    Szkolenie z zakresu budowania indywidualnych strategii działania oraz radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Drukuj
PDF

                Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia 
                      towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok.
           Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, 
              spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe i społeczne 
            oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
                                                                               Zarząd Koła PSOUU
                                                                                     w Staszowie