Aktualności

Piknik 2012

Drukuj
PDF

7 maja na placu przy naszym Ośrodku odbył się piknik rozpoczynający obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Było to nasze wewnętrzne święto. Czas integracji i dobrej zabawy, którą przypieczętowaliśmy łańcuchem wykonanym z odbitek naszych dłoni.

 

Więcej…

Wielkanoc 2012

Drukuj
PDF

Tuż przed Wielkanocą w naszym Ośrodku mieliśmy uroczyste śniadanie. Były życzenia, rozstrzygnięcie konkursu na "Kartkę wielkanocną" i "Jajko wielkanocne". Po raz pierwszy nauczyciele i terapeuci prezentowali samodzielnie napisane rymowanki i wiersze. Nie sądziliśmy, że są wśród nich prawdziwe poetyckie talenty.

 

Więcej…

Dzień Wiosny 2012

Drukuj
PDF

Tegoroczną wiosnę witaliśmy w Czernicy. Był piknik, rozwiązywanie zagadek i śpiewanie piosenek o wiośnie. Był też czas na spacer po lesie i wygrzewanie się w ciepłym, wiosennym słońcu.

 

Więcej…

Dzień Kobiet 2012

Drukuj
PDF

Dzień Kobiet każdego roku niesie ze sobą niespodziankę. Tym razem było nią karaoke. Każda z nas mogła zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę, a później zatańczyć na dyskotece prowadzonej przez DJ Artura.

 

Więcej…

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 2012

Drukuj
PDF

Dzień Godności to wyjątkowy dzień. Jego celem jest pokazanie całemu środowisku, że JESTEŚMY. Prawdą jest, że potrzebujemy wsparcia, że to od innych zależy jakość naszego życia, ale przez to nie jesteśmy gorsi, mamy takie same prawa jak wszyscy, mamy swoje marzenia i potrzeby.
Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez udział w przemarszu podkreślili swoją solidarność z osobami niepełnosprawnymi.

 

Więcej…