Aktualności

 

Nasi uczniowie podczas Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych, pokazali jak wiele sobą reprezentują.
Uczmy się od nich radości życia, zaangażowania i pokonywania własnych słabości.

Zapraszamy do galerii

 

Andrzejki, to czas magii. Wyścig butów, rozgrzany wosk przelewany przez dziurkę od klucza nie zawsze wróżą nam na przyszłość to, oczym marzymy, ale przecież los można zmienić, wystarczy tego bardzo chcieć...

Zapraszamy do galerii

Tegoroczne święto pieczonego ziemniaka, zwane też pożegnaniem lata lub powitaniem jesieni, zorganizowaliśmy w piękny, słoneczny dzień w gospodarstwie agroturystycznym "U Gabi" w Rytwianach. Każdy mógł wziąć udział w konkurencjach "z ziemniakiem w tle", skorzystać z hipoterapii lub przez chwilę poleniuchować i cieszyć się wspaniałą jesienną atmosferą.Uczniowie oraz panowie pracujący w OREW, z okazji swojego wyjątkowego święta, obejrzeli występ p.n. "Dzień mężczyzny" w wykonaniu żeńskiego kabaretu.
Wręczono im upominki i zaproszono na pyszny, słodki poczęstunek.
Ten dzień był bardzo uroczysty.Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbyło się 14 września. Z tej okazji uczestniczyliśmy w pikniku zorganizowanym na terenie Hotelu Cztery Wiatry w Korytnicy.
Naszym wychowankom, nauczycielom, terapeutom, opiekunom oraz pani Dyrektor i pracownikom OREW życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym roku szkolnym.