Aktualności

Konkurs Plastyczny 2012

Drukuj
PDF

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na szczeblu gminnym - 20 lat Państwowej Straży Pożarnej "Jak nas widzą tak nas malują" odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Staszów. Nasze koleżanki otrzymały nagrody:
Sylwia Januszewska za zajęcie I miejsca
Aleksandra Dyl za zajęcie II miejsca


GRATULUJEMY!

Więcej…

Piknik 2012

Drukuj
PDF

7 maja na placu przy naszym Ośrodku odbył się piknik rozpoczynający obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Było to nasze wewnętrzne święto. Czas integracji i dobrej zabawy, którą przypieczętowaliśmy łańcuchem wykonanym z odbitek naszych dłoni.

 

Więcej…

Wielkanoc 2012

Drukuj
PDF

Tuż przed Wielkanocą w naszym Ośrodku mieliśmy uroczyste śniadanie. Były życzenia, rozstrzygnięcie konkursu na "Kartkę wielkanocną" i "Jajko wielkanocne". Po raz pierwszy nauczyciele i terapeuci prezentowali samodzielnie napisane rymowanki i wiersze. Nie sądziliśmy, że są wśród nich prawdziwe poetyckie talenty.

 

Więcej…

Dzień Wiosny 2012

Drukuj
PDF

Tegoroczną wiosnę witaliśmy w Czernicy. Był piknik, rozwiązywanie zagadek i śpiewanie piosenek o wiośnie. Był też czas na spacer po lesie i wygrzewanie się w ciepłym, wiosennym słońcu.

 

Więcej…

Dzień Kobiet 2012

Drukuj
PDF

Dzień Kobiet każdego roku niesie ze sobą niespodziankę. Tym razem było nią karaoke. Każda z nas mogła zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę, a później zatańczyć na dyskotece prowadzonej przez DJ Artura.

 

Więcej…