Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Drukuj
PDF

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 świętowaliśmy 2 lipca w Staszowskim Ośrodku Kultury.

Miniony rok był wypełniony intensywną codzienną pracą, uroczystościami okolicznościowymi, wyjazdami na treningi samodzielności, konkursami plastycznymi, dyskotekami i wycieczkami.
To był dobry rok!
Na zdjęciach między innymi występy uczniów naszego Ośrodka oraz wręczanie dyplomów.


Więcej…

Olimpiada Sportowa 2012

Drukuj
PDF

Olimpiada Sportowa "Sprawni Razem" odbyła się na boiskach Zespołu Szkół Nr 2 w Staszowie. Na zdjęciach między innymi: uroczyste otwarcie olimpiady przez dyrektora OREW - Halinę Łabudę, Starostę - Andrzeja Kruzla, z-cę Burmistrza - Henrykę Markowską i uczniów Ośrodka - Olę Kozieł, Grzegorza Kowalskiego i Aleksandrę Dyl; sportowe zmagania uczniów naszego Ośrodka oraz wspierająca ich młodzież z zaprzyjaźnionych szkół.

Więcej…

Spartakiada

Drukuj
PDF

24 maja 2012 wzięliśmy udział w Spartakiadzie zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Połańcu. Godnie reprezentowaliśmy nasz Ośrodek i z przyjemnością odbieraliśmy nagrody.

 

Więcej…

Konkurs Plastyczny 2012

Drukuj
PDF

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na szczeblu gminnym - 20 lat Państwowej Straży Pożarnej "Jak nas widzą tak nas malują" odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Staszów. Nasze koleżanki otrzymały nagrody:
Sylwia Januszewska za zajęcie I miejsca
Aleksandra Dyl za zajęcie II miejsca


GRATULUJEMY!

Więcej…

Piknik 2012

Drukuj
PDF

7 maja na placu przy naszym Ośrodku odbył się piknik rozpoczynający obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Było to nasze wewnętrzne święto. Czas integracji i dobrej zabawy, którą przypieczętowaliśmy łańcuchem wykonanym z odbitek naszych dłoni.

 

Więcej…