Aktualności

Tegoroczną Wystawę zapamiętamy jako integrację. Będziemy wspominać wspólne rozmowy, zabawy przy muzyce i malowanie na płótnie. Mamy nadzieję, że zamieszczone zdjęcia choć w części pokażą pozytywną atmosferę jaka towarzyszyła Wystawie.

Więcej…

W tym roku przygotowaliśmy dla rodziców występ artystyczny "Jak mama tatę poznała" oraz własnoręcznie przygotowane upominki.
Drodzy rodzice życzymy Wam 100 lat, zdrowia, radości w każdym dniu i wszelkiej pomyślności!


Więcej…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 świętowaliśmy 2 lipca w Staszowskim Ośrodku Kultury.

Miniony rok był wypełniony intensywną codzienną pracą, uroczystościami okolicznościowymi, wyjazdami na treningi samodzielności, konkursami plastycznymi, dyskotekami i wycieczkami.
To był dobry rok!
Na zdjęciach między innymi występy uczniów naszego Ośrodka oraz wręczanie dyplomów.


Więcej…

Olimpiada Sportowa "Sprawni Razem" odbyła się na boiskach Zespołu Szkół Nr 2 w Staszowie. Na zdjęciach między innymi: uroczyste otwarcie olimpiady przez dyrektora OREW - Halinę Łabudę, Starostę - Andrzeja Kruzla, z-cę Burmistrza - Henrykę Markowską i uczniów Ośrodka - Olę Kozieł, Grzegorza Kowalskiego i Aleksandrę Dyl; sportowe zmagania uczniów naszego Ośrodka oraz wspierająca ich młodzież z zaprzyjaźnionych szkół.

Więcej…

24 maja 2012 wzięliśmy udział w Spartakiadzie zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Połańcu. Godnie reprezentowaliśmy nasz Ośrodek i z przyjemnością odbieraliśmy nagrody.

 

Więcej…