Aktualności

"Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III" współfinansowanego ze środkó PFRON w ramach konkursu 1/2018 Szansa-Rozwój-Niezależność.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną po 21 roku życia z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane w dniach 02-03.04.2019 r., (godz. 7.00-15.00) w biurze PSONI Koło w Staszowie, ul. Rytwiańska 23.

 

"Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja III"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja III" współfinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu 1/2018 Szansa-Rozwój-Niezależność.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które ukończyły 16 rok życia, z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane w dniach 01-02.04.2019 r., (godz. 7.00-15.00) w biurze PSONI Koło w Staszowie, ul. Rytwiańska 23.

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dowóz beneficjentów projektu  "Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III" w okresie od 09.04.2019 r. do 31.03.2020 r.

Dowóz będzie odbywał się średnio 18 dni w miesiącu zgodnie z harmonogramem dowozu sporządzonym do 27 dnia miesiąca poprzedzającego dowóz.

Trasa dowozu będzie wynosiła średnio 50 km dziennie. Dowóz będzie rozliczany ryczałtem.

Oferty prosimy składać do dnia 04.04.2019 r. w biurze PSONI Koło w Staszowie ul. Rytwiańska 23, 28-200 Staszów.

"POMAGAMY JAK UMIEMY" akcja Rossmann

Drukuj
PDF

Dzięki zaangażowaniu pracowników Rossmann znaleźliśmy się w gronie 250 organizacji, które w 2019 r. otrzymają pomoc rzeczową w ramach akcji "Pomagamy jak umiemy".

W dniach 15-28 marca 2019 r. każdy uczestnik Klubu Rossmann może wybrać jedną organizację, którą będzie wspierał robiąc zakupy w drogeriach Rossmann. Wybranej organizacji nie będzie można w danym roku zmienić.

Jeśli Klubowicz nie wybierze organizacji do 28 marca 2019 r., Rossmann zrobi to za niego na podstawie jego aktywności.

LICZYMY NA PAŃSTWA WSPARCIE!!!

 

ROSSMANN - POMAGAMY JAK UMIEMY

Drukuj
PDF

ROSSMANN przekazał nam dary zebrane w ramach akcji "Pomagamy jak umiemy"!

PSONI Koło w Staszowie składa serdeczne podziękowania Zarządowi Supermarketów drogeryjnych ROSSMANN Prezesowi - Panu Markowi Maruszakowi, Członkowi Zarządu - Panu Marcinowi Grabarze, pracownikom sklepów ROSSMANN w Staszowie, Pińczowie, Busku-Zdroju i we Włoszczowej oraz wszystkim klientom, którzy podczas dokonywania zakupów wspierali akcję "Pomagamy jak umiemy".

Dzięki Wam trafiły do nas środki czystości o łącznej wartości 9 720,23 zł!!!

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

 

Zapraszamy do galerii