Aktualności

Kondolencje

Drukuj
PDF

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszych uczennic

Moniki Warszawy i Anny Szeląg.

Pogrążonym w żałobie Rodzinom składamy wyrazy szczerego współczucia

Zarząd Koła

Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Staszowie

oraz Dyrekcja i pracownicy

Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Staszowie

 

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Drukuj
PDF

Zarząd Koła

Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób

z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie

serdecznie zaprasza na

przemarsz ulicami Staszowa zorganizowany z okazji

Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

w dniu 5 maja 2017 roku o godz. 10.15

Program uroczystości:

10.15 wymarsz spod Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego (od ul. Szpitalnej)

10.15 - 10.55 przemarsz ulicami: Szpitalna, Kolejowa, Krakowska, Rynek, Kościelna, Niepodległości, Wschodnia, Ogrodowa

11.00 zakończenie przemarszu: Kościół pw. Ducha Świętego (Msza św.)

 

"Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja II"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja II" współfinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu 2/2017 - Kurs na samodzielność.

Celem projektu jest zwiększenie samodzielności 22 osób z niepełnosprawnością intelektualną poprzez nabywanie, rozwijanie i podtrzymywanie umiejętności w zakresie samoobsługi, kompetencji komunikacyjnych i społecznych w ramach treningów mieszkaniowych.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnoscią intelektualną po 16 roku życia z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu bedą przyjmowane w dniach 01-02.04.2017 r. w siedzibie PSONI Koło w Staszowie: ul. Rytwiańska 23, 28-200 Staszów. Kontakt telefoniczny: 15 864 37 09.

Zaproszenie do składania ofert

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie zaprasza do składania ofert na dowóz beneficjentów projektu "Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja II" dofinansowany ze środków PFRON w ramach konkursu 2/2017 - Kurs na samodzielność, w terminie od 05.04.2017 r. do 30.03.2018 r., na trasie Kopanina - Mostki - Sztombergi - Ruda - Połaniec - Staszów.

Składanie ofert do 03.04.2017 r. do godz. 12.00 w siedzibie PSONI Koło w Staszowie - 28-200 Staszów, ul. Rytwiańska 23.

"Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja II"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Klub Terapeutyczny szansą aktywność - edycja II" współfinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu 2/2017 - Kurs na samodzielność.

Celem projektu jest zwiększenie samodzielności 14 dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną po 21 roku życia, poprzez terapię zajęciową (ergoterapię, socjoterapię i arteterapię).

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną po 21 roku życia z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane w dniach 01-02.04.2017 r. w siedzibie PSONI Koło w Staszowie ul. Rytwiańska 23, 28-200 Staszów. Kontakt telefoniczny: 15 864 37 09.