Aktualności

"Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III" współfinansowanego ze środkó PFRON w ramach konkursu 1/2018 Szansa-Rozwój-Niezależność.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną po 21 roku życia z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane w dniach 02-03.04.2019 r., (godz. 7.00-15.00) w biurze PSONI Koło w Staszowie, ul. Rytwiańska 23.

 

"Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja III"

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie ogłasza nabór do projektu "Trening mieszkaniowy drogą do samodzielności - edycja III" współfinansowanego ze środków PFRON w ramach konkursu 1/2018 Szansa-Rozwój-Niezależność.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z niepełnosprawnością intelektualną, które ukończyły 16 rok życia, z terenu powiatu staszowskiego, posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane w dniach 01-02.04.2019 r., (godz. 7.00-15.00) w biurze PSONI Koło w Staszowie, ul. Rytwiańska 23.

 

"POMAGAMY JAK UMIEMY" akcja Rossmann

Drukuj
PDF

Dzięki zaangażowaniu pracowników Rossmann znaleźliśmy się w gronie 250 organizacji, które w 2019 r. otrzymają pomoc rzeczową w ramach akcji "Pomagamy jak umiemy".

W dniach 15-28 marca 2019 r. każdy uczestnik Klubu Rossmann może wybrać jedną organizację, którą będzie wspierał robiąc zakupy w drogeriach Rossmann. Wybranej organizacji nie będzie można w danym roku zmienić.

Jeśli Klubowicz nie wybierze organizacji do 28 marca 2019 r., Rossmann zrobi to za niego na podstawie jego aktywności.

LICZYMY NA PAŃSTWA WSPARCIE!!!

 

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Drukuj
PDF

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Staszowie zaprasza do złożenia oferty cenowej na dowóz beneficjentów projektu  "Klub Terapeutyczny szansą na aktywność - edycja III" w okresie od 09.04.2019 r. do 31.03.2020 r.

Dowóz będzie odbywał się średnio 18 dni w miesiącu zgodnie z harmonogramem dowozu sporządzonym do 27 dnia miesiąca poprzedzającego dowóz.

Trasa dowozu będzie wynosiła średnio 50 km dziennie. Dowóz będzie rozliczany ryczałtem.

Oferty prosimy składać do dnia 04.04.2019 r. w biurze PSONI Koło w Staszowie ul. Rytwiańska 23, 28-200 Staszów.

ROSSMANN - POMAGAMY JAK UMIEMY

Drukuj
PDF

ROSSMANN przekazał nam dary zebrane w ramach akcji "Pomagamy jak umiemy"!

PSONI Koło w Staszowie składa serdeczne podziękowania Zarządowi Supermarketów drogeryjnych ROSSMANN Prezesowi - Panu Markowi Maruszakowi, Członkowi Zarządu - Panu Marcinowi Grabarze, pracownikom sklepów ROSSMANN w Staszowie, Pińczowie, Busku-Zdroju i we Włoszczowej oraz wszystkim klientom, którzy podczas dokonywania zakupów wspierali akcję "Pomagamy jak umiemy".

Dzięki Wam trafiły do nas środki czystości o łącznej wartości 9 720,23 zł!!!

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!!!

 

Zapraszamy do galerii